МІСЬКОГО ГОЛОВИ

22 липня 2021 року                                              №160

Про створення відповідальної

постійної комісії з питань розробки

та розгляду регуляторних актів

З метою вивчення та надання висновків про відповідність проектів регуляторних актів вимогам Закону України «Про засади державної регулярної політики у сфері господарської діяльності», перегляду діючих регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування,  керуючись статтями 28, 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1.Створити відповідальну постійну комісію з питань розробки та розгляду регуляторних актів (далі-відповідальна постійна комісія) у складі, що додається.

2.Координацію роботи відповідальної постійної комісії з реалізації державної регуляторної політики покласти на відділ соціально-економічного розвитку міської ради.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

міського голови

від 22.07.2021 №160

С К Л А Д