№21 від 10 березня 2020 року "Про Подяки міського голови до Дня працівників житлово- комунального господарства і побутового обслуговування населення"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

10 березня 2020 року                                                                             № 21

"Про Подяки міського голови

до Дня працівників житлово-

комунального господарства і

побутового обслуговування населення"

За сумлінну працю, відповідальне відношення до поставлених виробничих завдань, професійне виконання службових обов’язків та з нагоди Дня працівників житлово-комунального господарства і побутового обслуговування населення, відповідно до підпункту двадцять пункту 4 статті 42,  пункту 8 статті 59 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Вручити Подяки міського голови працівникам:

• КП "Житлосервіс":

• Федорчуку Миколі Івановичу – слюсарю-сантехніку;
  • Гопанчуку Івану Митрофановичу - столяру.

• КП "Сарнитеплосервіс":

• Бухалу Анатолію Петровичу – машиністу (кочегару) котлів котельні по вул. Київській;
  • Босому Юрію Юхимовичу – машиністу (кочегару) котлів котельні по вул. Куликова.

• КП "Екосервіс":

• Говорадлу Олександру Петровичу – робітнику;
  • Прозапас Любові Олексіївні – двірнику;
  • Зайцю Миколі Івановичу – трактористу-машиністу;
  • Курачику Володимиру Федоровичу – оператору очисних споруд;
  • Бучак Наталії Валентинівні – начальнику абонентського відділу.

• КП готель "Случ":

• Решетняк Тетяні Іванівні - покоївці.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                         ВІКТОР ХОМИЧ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"