, Адміністратор

№39 від 19 квітня 2018 року "Про затвердження кошторисних розрахунків та надання дозволу на початок виконання робіт з поточного ремонту тротуарів по вул. Белгородська (в межах житлового будинку №2А), по вул. Белгородська...

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

 

19 квітня 2018 року                                                                                              № 39

 

«Про затвердження кошторисних розрахунків

та надання дозволу на початок виконання робіт

з поточного ремонту тротуарів по вул. Белгородська

(в межах житлового будинку №2А), по вул.

Белгородська (в межах житлового будинку №4)

в м. Сарни Рівненської обл.»

 

         На виконання рішення міської ради від 22.12.2017 №716 «Про міський бюджет на 2018 рік» зі змінами та доповненнями, керуючись пунктом 20 частини 4 статті 42, частиною 8 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

 

  1. Затвердити кошторисний розрахунок на поточний ремонт тротуару по вул. Белгородська (в межах житлового будинку №2А) в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 79,143 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 75,186 тис. грн., та надати дозвіл на початок робіт згідно кошторисної документації.

 

  1. Затвердити кошторисний розрахунок на поточний ремонт тротуару по вул. Белгородська (в межах житлового будинку №4) в м. Сарни Рівненської обл. у сумі 93,485 тис. грн., в тому числі будівельні роботи – 88,811 тис. грн., та надати дозвіл на початок робіт згідно кошторисної документації.

 

  1. Головному бухгалтеру виконавчого комітету міської ради Орешко Т.Г. проводити фінансування згідно бюджетних призначень та актів виконаних робіт.

 

  1. Контроль за виконанням робіт покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчук Ю.Я.

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                             С.Б. УСИК

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Жовтень№245 від 22 жовтня 2021 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 23 жовтня 2021 року "Про схвалення змін до цільової Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2021 рік"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання