№33 від 02 квітня 2018 року "Про скликання ХХІІ чергової сесії міської ради сьомого скликання"

МІСЬКОГО ГОЛОВИ

02 квітня 2018 року                                                                                          № 33

"Про скликання ХХІІ чергової

сесії  міської  ради сьомого скликання"

Відповідно до пункту 8 частини четвертої статті 42, пункту 4 статті 46 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" та рішення колегії міської ради від 30 березня 2018 року "Про погодження дати, порядку денного ХХІІ чергової сесії міської ради та порядку проведення засідань постійних комісій":

1. Скликати ХХІІ чергову сесію міської ради сьомого скликання з 12 квітня 2018 року.

1. Провести пленарне засідання ХХІІ чергової сесії міської ради сьомого скликання 17 квітня 2018 року о 15.00 годині в сесійній залі міської ради               (м. Сарни, вул. Широка, 31) з орієнтовним порядком денним, що додається.

1. Виконавчому апарату міськвиконкому:
    • довести до відома депутатів дату, час, місце проведення та орієнтовний порядок денний ХХІІ чергової сесії міської ради сьомого скликання;
    • забезпечити депутатів матеріалами ХХІІ чергової сесії міської ради;
    • на пленарне засідання ХХІІ чергової сесії міської ради запросити представників засобів масової інформації;
    • повідомлення про скликання ХХІІ чергової сесії міської ради оприлюднити в газеті «Сарненські новини» та на сайті міської ради в Інтернеті.

1. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                              С.Б.УСИК

Додаток

до розпорядження міського голови                                                                                                         від 02.04.2018 № 33

ОРІЄНТОВНИЙ ПОРЯДОК  ДЕННИЙ

та регламент роботи ХХІІ чергової сесії міської ради

VІІ скликання

1. Про порядок денний та регламент роботи ХХІІ чергової сесії Сарненської міської ради сьомого скликання.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про заяви, звернення, запити депутатів.

Доповідає: Усик С.Б. – міський голова.

1. Про внесення змін до міського бюджету на 2018 рік.

Доповідає: Жабчик А.В. – головний спеціаліст з економічних

питань.

1. Про зменшення статутного капіталу комунального підприємства "Трудівник".

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про реорганізацію (припинення) комунального підприємства "Трудівник" шляхом приєднання до комунального підприємства "Екосервіс".

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про проведення аукціону відчуження об’єкта приватизації комунальної власності за методом зниження ціни.

Доповідає: Товкач Т.П. – головний спеціаліст з юридичного

забезпечення.

1. Про створення комісії Сарненської міської ради для здійснення контролю виконаних робіт по капітальному та поточному ремонту доріг та об’єктів нерухомості комунальної власності м. Сарни за рахунок місцевого бюджету.

Доповідає: Хомич В.А. – перший заступник міського голови.

1. Про звернення депутатів Сарненської міської ради до Верховної Ради України.

Доповідає: Хомич Р.О. – депутат.

1. Про розгляд листів, заяв і звернень громадян, підприємств, установ і організацій  м. Сарни із земельних питань.

Доповідає: Корнійчук Н.М. - начальник відділу земельних

ресурсів.

1. Різне.

Керуючий справами