№313 від 15 вересня 2020 року "Про встановлення режиму роботи перукарні “ELEN”по вул.Лисенка,2 в м. Сарни"

15 вересня 2020 року                                                                                                          №  313

"Про встановлення режиму роботи

перукарні “ELEN”

по вул.Лисенка,2 в м. Сарни".

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання (особа) про встановлення режиму роботи перукарні "ELEN" у власному приміщенні по вул.Лисенка,2 в м.Сарни, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини 1 статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з суб’єктом господарювання (особа), режим роботи перукарні "ELEN" у власному приміщенні по вул.Лисенка,2 в м.Сарни, в зв’язку з його відкриттям, згідно додатку.
  1. Відповідальність за дотриманням режиму роботи покласти на суб’єкта господарювання (особа).
  2. Довести до відома (особа), що до початку роботи необхідно:

-   виготовити і вивісити на видному місці вивіску;

- завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій    відвідувачів;

- обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону   України "Про захист прав споживачів" та інші документи;

-   встановити систему відеоспостереження та забезпечити охорону об’єкту.

1. Рекомендувати (особа), письмово повідомляти міськвиконком:

-  про зміни в напрямках діяльності;

-  про зміни в режимі роботи;

-  про припинення господарської діяльності;

-  про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.

1. Рекомендувати (особа), дотримуватись Правил благоустрою та додержання тиші в громадських місцях м. Сарни, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011р. № 194 та  вимог статті 17 Закону України “Про відходи”, забезпечити заклад персоналом з охорони.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу гуманітарно-соціальних питань та торгівлі Анну Малецьку.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                СВІТЛАНА УСИК

Додатки.doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"