№38 від 17 лютого 2020 року "Про схвалення Програминадання одноразової грошової допомогидля мешканців, які постраждали внаслідокпожежі в місті Сарни на 2020 рік"

17 лютого 2020 року                                                                     № 38

«Про схвалення Програми

надання одноразової грошової допомоги

для мешканців, які постраждали внаслідок

пожежі в місті Сарни на 2020 рік»

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконавчий комітет Сарненської міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити Програму надання одноразової грошової допомоги для мешканців, які постраждали внаслідок пожежі в місті Сарни на 2020 рік, що додається.

1. Подати Програму зазначену в пункті 1 цього рішення на затвердження Сарненській міській раді.

1. Організацію виконання цього рішення покласти на першого заступника міського голови (Хомич В.А.) та заступника міського голови з питань бюджету та фінансів (Жабчик А.В).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                      СВІТЛАНА УСИК

Додатки.doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки та розвитку комунального підприємства телерадіокомпанії «Полісся» Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"