№247 від 15 Липня 2020 року "Про розгляд заяви гр. (особа)про присвоєння адреси земельній ділянці в м. Сарни по вул. Набережній"

15 липня 2020 року                                                                               №247

"Про розгляд заяви гр. (особа)

про присвоєння адреси земельній

ділянці в м. Сарни по вул. Набережній"

Розглянувши заяву гр. (особа) щодо присвоєння адреси об’єкту нерухомого майна – земельній ділянці, що знаходиться в м. Сарни, по вул. Набережній, керуючись підпунктом 10 пункту "б" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", статтею 35 Земельного кодексу України, рішенням міськвиконкому від 20.11.2013 № 397 "Про затвердження Порядку присвоєння та зміни поштових адрес об’єктам нерухомого майна в місті Сарни", рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради № 429 від 22.11.2018 «Про присвоєння адреси гаражному комплексу по вул. Набережній, в м. Сарни» та витягом з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно про реєстрацію права власності від 01.06.2020 реєстраційний номер об’єкта нерухомого майна ---, публічною кадастровою картою України та кадастровим номером земельної ділянки, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

Присвоїти об’єкту нерухомого майна – земельній ділянці (кадастровий номер ---) для будівництва індивідуальних гаражів гр. (особа), що знаходиться в м. Сарни, по вул. Набережній, адресу: м. Сарни, гаражний комплекс по вул. Набережній, --- (ділянка №---).

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                  Світлана УСИК

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024