№365 від 29 жовтня 2020 року "Про розгляд звернення жительки м. Сарни (особа) щодо присвоєнняпочесного звання України «Мати-героїня"

29  жовтня 2020 року                                                                             № 365

«Про розгляд звернення жительки м. Сарни

(особа) щодо присвоєння

почесного звання України «Мати-героїня»

Розглянувши  звернення (особа), 1988 р.н., жительки міста Сарни вул. Сосюри,  ---, щодо присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня», яка народила та виховала 8 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку, керуючись Законом України «Про державні нагороди України», Указом Президента України № 674/2007 від 28.07.2007р., підпунктом 3 пункту «б» частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

Звернутися до Сарненської райдержадміністрації з проханням порушити клопотання перед Рівненською облдержадміністрацією про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» (особа), 1988 р.н., жительці міста Сарни вул. Сосюри, ---, яка народила та виховала 8 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                               СВІТЛАНА УСИК

Дата візування

Керуючий справами

міськвиконкому                                                          Віктор Бахно

Перший заступник

міського голови                                                          Віктор Хомич

відділу юридичного забезпечення                             Яна Шостак

Начальник

загального відділу                                                      Олена Іванкова

Готувала:

Головний спеціаліст по роботі

з молоддю і спорту                                                     Галина Набухотна

Опубліковано на сайті міської ради

від «__»_______2020 року                                        Ірина Шашук

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проЕкту рішення міської ради «Про розгляд звернення жительки м. Сарни Угнівої Наталії Олексіївни щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»

1.оБГРУНТУВАННЯ НЕОБХІДнОСТІ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕННЯ

Проект рішення підготовлено на підставі заяви громадянки Угнівої Наталії Олексіївни та поданого до заяви переліку документів згідно вимог чинного законодавства.

1. Метою прийняття рішення є присвоєння почесного звання України «Мати - героїня», громадянці, яка народила та виховала 8 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку, отримання державної нагороди - нагрудний знак та посвідчення до почесного звання встановленого зразка, одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України«Мати-героїня»,

1. Правові аспекти.

Дане рішення прийматиметься відповідно виконання Закону України «Про державні нагороди України», Указу Президента України «Про внесення зміни до положення про почесні звання України» № 674/2007 від 28.07.2007 року та Указу Президента України «Про внесення змін до Положення про почесні звання України» № 284/2016 від 02.07.2016, підпункт 3 пункт «б» частини 1 статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні».

1. Фінансово-економічне обґрунтування.

Фінансових та матеріальних витрат з боку міського бюджету не потребується.

Головний спеціаліст міськвиконкому

по роботі з молоддю і спорту                                                       Галина Набухотна

Керуючий справами

міськвиконкому                                                                    Віктор Бахно