№178 від 17 червня 2020 року "Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню по вул. Яблуневій та вул. Квітковій в м. Сарни"

17 червня 2020 року                                                                                          № 178

"Про затвердження акту обстеження

зелених насаджень, що підлягають видаленню

по вул. Яблуневій та вул. Квітковій в м. Сарни"

Розглянувши звернення голови ГО «Садівниче товариство» (особа) щодо зрізу аварійних дерев вздовж залізничних колій по вул. Яблуневій та вул. Квітковій в    м. Сарни, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах", статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 15.06.2020 №17/20, що знаходяться вздовж залізничних колій по вул. Яблуневій та вул. Квітковій в м. Сарни (додається).

1. Надати дозвіл КП «Екосервіс» на видалення аварійно-небезпечних дерева в кількості 6 (шість) шт. (тополя), згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 15.06.2020 №17/20.

1. Рекомендувати КП «Екосервіс» висадити молоді дерева взамін зрізаних.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                           СВІТЛАНА УСИК

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"

27 березня 2024