Рішення №434 від 18.12.2019 "Про внесення змін до окремих рішень виконавчого комітету Сарненської міської ради"

С А Р Н Е Н С Ь К А   М І С Ь К А   Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї    О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

18 грудня 2019 року                                                                                    №  434

"Про внесення змін до

окремих рішень виконавчого комітету

Сарненської міської ради"

Відповідно до Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 01.10.2019 № 347 «Про міжвідомчу комісію при виконавчому комітеті Сарненської міської ради», виклавши додаток до рішення у новій редакції, що додається (додаток 1).
  2. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 17.07.2013 № 218 "Про організацію проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування у м. Сарни" (із змінами), виклавши додаток 2 у новій редакції, що додається (додаток 2).
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови   Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                СВІТЛАНА УСИК

до рішення виконавчого комітету

від  18.12.2019 № 434

С К Л А Д

міжвідомчої комісії при виконавчому комітеті Сарненської міської ради

1. Хомич Віктор Анатолійович - перший заступник міського голови,  голова комісії.
  1. Шостак Яна Сергіївна   - начальник відділу юридичного забезпечення, заступник голови комісії.

ЧЛЕНИ КОМІСІЇ:

1. Козярчук Юрій Ярославович           - начальник відділу ЖКГ та розвитку території,  секретар комісії.
  1. Корнійчук Наталія Михайлівна - начальник відділу земельних ресурсів.
  2. Артемишин Павло Миколайович      - начальник відділу державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Сарненського районного управління Головного управління Держпродспожив- служби в Рівненській області  (за згодою).
  1. Мосійчук Сергій Павлович - начальник ДПРЗ-5 ГУ ДСНС в Рівненській області (за згодою).
  1. Ражик Ярослав Миколайович           - начальник відділу містобудування, архітектури та житлово-комунального господарства райдержадміністрації   (за згодою).
  1. Місько Олександр Олександрович - директор КП "Житлосервіс".
  2. Багній Юрій Васильович - начальник СРПП № 1 Сарненського ВПГУНП в Рівненській області, капітан поліції.
  1. Шевчук Тарас Іванович   - депутат  міської ради, фізична особа-підприємець (за згодою).
  1. Цуман Руслан Іванович - депутат міської ради, фізична особа-підприємець (за згодою).

Керуючий справами

виконавчого комітету                                                                          Віктор Бахно

до рішення виконавчого комітету

від 18.12.2019 № 434

С К Л А Д

конкурсного комітету  з визначення переможця конкурсу по перевезенню пасажирів на автобусному маршруті загального користування в м. Сарни

Хомич Віктор Анатолійович                    - перший заступник міського голови, голова конкурсного комітету.

Жабчик Андрій Васильович                     - заступник міського голови з питань бюджету та фінансів, заступник голови

конкурсного  комітету.

Бахно Віктор Каленикович                       - керуючий справами,секретар конкурсного  комітету.

ЧЛЕНИ КОНКУРСНОГО КОМІТЕТУ:

Шостак Яна Сергіївна                                 - начальник відділу юридичного забезпечення;

Багній Юрій Васильович                            - начальник СРПП № 1 Сарненського ВП ГУНП в Рівненській області, капітан поліції (за згодою).

Бабич Михайло Леонтійович                     - член Асоціації автомобільних перевізників Сарненщини, директор ПАТ СК "Провідна"  (за згодою).

Лешкевич Олександр Олександрович       - керівник служби радіотаксі 1563 (за згодою).

Наконечний Тарас Юрійович    - заступник начальника Управління -начальник відділу державного контролю та    нагляду за безпекою на транспорті Управління Укртрансбезпеки у Рівненській області (за згодою).

Марков Микола Михайлович                              - голова міського спортивного клубу «Олімп»  (за згодою).

Мельник Сергій Федорович                      - головний спеціаліст територіального сервісного центру № 5643 регіонального  сервісного центру МВС в Рівненській області (за згодою).

Цицюра Олександр Олександрович                    - голова ФСК для інвалідів «Повір у себе».

Керуючий справами виконавчого комітету                                        Віктор Бахно

434-zmini-do-komisij.doc.doc

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"