Рішення № 323 від 18.09.2019 «Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню біля житлового будинку №--- по вул.Весняній в м. Сарни»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

18 вересня 2019 року                                                                                     № 323

«Про затвердження акту обстеження

зелених насаджень, що підлягають

видаленню біля житлового будинку

№--- по вул.Весняній  в м. Сарни»

Розглянувши звернення громадянина (особа) щодо зрізу аварійного дерева біля житлового будинку №--- по вул.Весняній в м.Сарни, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 «Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах», статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 17.09.2019 № 19/19, що знаходяться біля житлового будинку №--- по вул.Весняній в м.Сарни.
  1. Надати дозвіл КП «Екосервіс» (Микосянчик О.С.) на видалення аварійно-небезпечного дерева (1 шт.), згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 17.09.2019 № 19/19.
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                    СВІТЛАНА УСИК

323-zriz-derev-vul_vesnjana.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень