Рішення 301 від 22.08.2019 «Про розгляд звернення (особа) про постановку на квартирний облік»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А    Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

22 серпня  2019 року                                                                                              №301

«Про розгляд звернення

(особа)  про постановку

на квартирний облік»

Розглянувши заяву громадянина (особа) про постановку на квартирний облік, встановлено наступне.  Громадянин (особа) має статус дитини позбавленої батьківського піклування, про що свідчить розпорядження Сарненської районної державної адміністрації від 16.12.2013 № 437. Керуючись статтями 1, 33 Закону України «Про забезпечення організаційно - правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування», статтею 34 Житлового кодексу УРСР,  підпунктом 5 пункту 15, пунктом 46 Правил обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, підпунктом 2 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради,

В И Р І Ш И В:

1. Визнати таким, що потребує поліпшення житлових умов, з підстав незабезпечення мінімальним розміром житла (особа).
  2. Включити (особа) у список громадян, які користуються правом позачергового отримання житла у міськвиконкомі.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                 С.Б. УСИК

301-pro-rozgljad-zhvernennja.doc.doc

23 квітня 2024
№ від 23 квітня 2024 року "Про  схвалення Програми цивільного захисту населення Сарненської міської територіальної  громади на 2025 - 2027 роки"