, Адміністратор

рішення № 200 від 20.06.2019 «Про розгляд звернення ФОП (особа) щодо розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Я. Мудрого, --- в м. Сарни»

   У К Р А Ї Н А

 С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

 ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

 Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

20 червня 2019 року                                                                                                            № 200

 


«Про розгляд звернення ФОП (особа)

щодо розміщення тимчасової споруди

торгівельного призначення для провадження

підприємницької діяльності на земельній

ділянці по вул. Я. Мудрого, --- в м. Сарни»


 

Розглянувши звернення ФОП (особа) про надання дозволу на розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Я. Мудрого, --- в м. Сарни, яка знаходиться в постійному користуванні КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, враховуючи лист-погодження КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради від 15.03.2019 №397, рекомендації міжвідомчої комісії, керуючись статтею 28 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, який затверджений наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 № 244, зареєстрований в Міністерстві юстиції України 22.11.2011 № 1330/20068, виконком міської ради 

                                                           В И Р І Ш И В:

 

  1. Визначити можливим розміщення тимчасової споруди торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Я. Мудрого, --- в м. Сарни, яка перебуває у постійному користуванні КЗ «Сарненська центральна районна лікарня» Сарненської районної ради, за умови відповідності намірів їх розташування державним будівельним нормам. 
  1. ФОП (особа) звернутись до відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації щодо визначення відповідності намірів розташування тимчасових споруд будівельним, пожежним, санітарним нормам та отримання паспорта прив’язки об’єкта. 
  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А. та начальника відділу ЖКГ і розвитку території Козярчука Ю.Я.

  

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                    С.Б. Усик

Прикріплені файли
200-_-ts-po-vul_-ja_-mudrogo-3-viznachennja-mozhlivim.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень ради
30 квітня 2024
Про безоплатну передачу майна (благодійної допомоги) з балансу Комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради на баланс Рівненської  обласної організації  Товариства Червоно

Документи → Проєкти рішень ради
30 квітня 2024
Про затвердження Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки

Документи → Проєкти рішень ради
30 квітня 2024
Про безоплатну передачу майна (благодійної допомоги) з балансу Комунального некомерційного підприємства «Сарненський центр первинної  медико-санітарної допомоги» Сарненської міської ради на баланс Рівненської  обласної організації  Товариства Червоно

Документи → Проєкти рішень ради
30 квітня 2024
Про затвердження змін до Програми підготовки та підтримки підрозділів територіальної оборони, Збройних Сил України та місцевого населення до участі в русі національного спротиву в Сарненській міській територіальній громаді на 2022 – 2024 роки

Документи → Проєкти рішень ради
30 квітня 2024
Про затвердження Програми розвитку туризму Сарненської міської територіальної громади на 2025 – 2027 роки

Пошук документів