Рішення № 171 від 15.05.2019 «Про розгляд звернення (особа) про постановку на квартирний облік»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А    Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

15 травня  2019 року                                                                                            №  171

«Про розгляд звернення

(особа) про постановку на квартирний облік»

Розглянувши заяву та подані до заяви документи громадянки (особа), про постановку її на квартирний облік, враховуючи спеціальний жетон поліції №--- від --- 2016, керуючись статтею 34, 45  Житлового кодексу  УРСР, статтею 96 Закону України «Про національну поліцію», пунктом 13 Правил обліку громадян,  які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, підпунктом 2 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради,

В И Р І Ш И В:

1. Визнати такою, що потребує поліпшення житлових умов, з підстав незабезпечення мінімальним розміром жилої площі  громадянку (особа).
  2. Включити громадянку (особа)у складі сім’ї двох чоловік ((особа) –дочка) у список громадян, які перебувають на квартирному обліку для поліпшення житлових умов у Сарненському міськвиконкомі (загальна черга) та у список громадян, які користуються правом першочергового отримання житла у міськвиконкомі.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                             С.Б. УСИК

171-.doc.doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"