Рішення № 140 від 16 квітня 2019 року "Про встановлення режиму роботи спеціалізованої закусочної (пекарні) "Дві печі" по вул. Варшавській, --- в м. Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А     М І С Ь К А     Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї     О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

16 квітня 2019 року                                                                                                             № 140

"Про встановлення режиму роботи

спеціалізованої закусочної (пекарні)

"Дві печі" по вул. Варшавській, ---

в м. Сарни"

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання (особа) про встановлення режиму роботи спеціалізованої закусочної (пекарні) "Дві печі" по вул. Варшавській, --- в м. Сарни, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з суб’єктом господарювання (особа), режим роботи спеціалізованої закусочної (пекарні) "Дві печі" для обслуговування пасажирів по вул. Варшавській, --- в м. Сарни, згідно додатку.
  2. Відповідальність за дотриманням режиму роботи покласти на (особа).
  3. Довести до відома (особа), що до початку роботи необхідно:

-  виготовити і вивісити на видному місці вивіску;

- завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій     відвідувачів;

- обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону   України "Про захист прав споживачів" та інші документи;

- встановити систему відеоспостереження та забезпечити охорону об’єкту.

1. Рекомендувати (особа) письмово повідомляти міськвиконком:

-  про зміни в напрямках діяльності;

-  про зміни в режимі роботи;

-  про припинення господарської діяльності;

-  про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.

5.  Рекомендувати (особа) дотримуватись Правил благоустрою та додержання тиші в громадських місцях м. Сарни, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011р. № 194 та  вимог статті 17 Закону України “Про відходи”.

6. Рішення № 225 від 20.06.2018 р. "Про встановлення режиму роботи спеціалізованої закусочної (пекарні) "Дві печі" по вул. Варшавській, --- в м. Сарни" визнати таким, що втратило чинність.

7. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста  міськвиконкому з питань  торгівлі, побуту та громадського харчування Малецьку А.Ю.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                        С.Б.УСИК

140-_-specializovana-zakusochna.doc.doc
140-grafik-specializovana-zakusochna.doc.doc

28 березня 2024