Рішення № 143 від 16 квітня 2019 року “Про встановлення режиму роботи літнього майданчика по вул. Широкій, --- в м. Сарни”

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

16 квітня 2019 року                                                                                                №  143

“Про встановлення режиму

роботи літнього майданчика

по вул. Широкій, --- в м. Сарни”

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання (особа) про встановлення режиму роботи торгівельного  літнього майданчика по торгівлі продовольчими товарами по вул. Широкій, --- в м. Сарни, керуючись підпунктом 4 пункту «б» статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з суб’єктом господарювання (особа), режим роботи торгівельного літнього майданчика по торгівлі продовольчими товарами на орендованій земельній ділянці по вул. Широкій, --- в м.Сарни, згідно додатку.
  2. Відповідальність за дотриманням режиму роботи покласти на суб’єкта господарювання (особа).
  3. Довести до відома (особа), що до початку роботи необхідно:
    • виготовити і вивісити на видному місці вивіску;
    • завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій споживачів;
    • обладнати куточок інформації для споживачів, де розмістити витяг із Закону України "Про захист прав споживачів" та інші документи;

-     встановити освітлення площадки та прилеглої території;

• встановити систему відеоспостереження та забезпечити охорону об’єкту;
  • провести благоустрій території (озеленити територію, пофарбувати паркан).
  1. Рекомендувати Губені М.В. письмово повідомляти міськвиконком:
    • про зміни в напрямках діяльності;
    • про зміни в режимі роботи;
    • про припинення господарської діяльності;
    • про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності;
  1. Рекомендувати (особа) дотримуватись Правил благоустрою та додержання тиші в громадських місцях м. Сарни, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011р. № 194 та вимог статті 17 Закону України “Про відходи”.
  2. Термін дії даного рішення  з 16.04.2019 р. по 15.10.2019 р.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на головного спеціаліста міськвиконкому з питань торгівлі, побуту та громадського харчування Малецьку А.Ю.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                                        С.Б.УСИК

143-vesnjano-litnja.doc.doc
143_-grafik-vesnjano-litnij.doc.doc

19 квітня 2024