Рішення №68 від 07 березня 2019 року "Про грошові виплати громадянам м. Сарни з нагоди 90 річного ювілею у березні 2019 року"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

07 березня 2019 року                                                                                                                    № 68

"Про грошові виплати громадянам

м. Сарни з нагоди 90 річного ювілею

у березні 2019 року"

З метою вшанування  громадян міста, яким у березні 2019 року виповнюється 90 років,  відповідно до пункту один рішення міської ради від 22.02.2019 № 1084 "Про затвердження змін до цільових Програм по пріоритетних напрямках розвитку міста Сарни на 2019 рік", статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Виплатити кошти, в сумі 1000 грн. кожному, громадянам м. Сарни, яким у березні 2019 року виповнюється 90 років:
    • (особа) (вул. Куликова, ---);
    • (особа) (вул. Незалежності, ---);
    • (особа) (вул. Лермонтова, ---);
    • (особа) (вул. Гоголя, ---).
  1. Головному бухгалтеру міськвиконкому Орешко Т.Г. здійснити перерахування коштів за рахунок затверджених в міському бюджеті асигнувань.

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                                                      В.А.ХОМИЧ

68-koshti-90-richchja-juvilej.doc.doc

27 березня 2024