Рішення №376 від 28.10.2019 «Про анулювання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами фізичній особі-підприємцю (особа)»

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

28 жовтня 2019 року                                                                                 № 376

Про анулювання дозволу на розміщення

засобу зовнішньої реклами громадянину

(особа)»

Розглянувши звернення громадянина (особа) про анулювання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами по вул. Ткача в Сарни, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 4.17 Правил розміщення зовнішньої реклами в м. Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09 червня 2016 року № 180, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Анулювати дозвіл громадянину (особа) на розміщення засобу зовнішньої реклами по вул. Ткача в м.Сарни.
  2. Рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 15 березня 2017 року №106 «Про розгляд звернення (особа) щодо надання дозволу на розміщення зовнішньої реклами», визнати таким, що втратило чинність.
  3. Громадянину (особа) укласти додаткову угоду про розірвання Договору тимчасового користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами від 28.10.2019 № 4 з Сарненською міською радою та здійснити демонтаж засобу зовнішньої реклами.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Віктора Хомича та начальника відділу ЖКГ та розвитку території Юрія Козярчука.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                 СВІТЛАНА УСИК

376--reklama-anuljuvannja.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень