, Головний редактор

№109 від 15 березня 2017 року "Про розгляд звернення (особа) щодо розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по   вул.Белгородській, 48А в м. Сарни"

У К Р А Ї Н А

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я


15 березня 2017 року                                                                                             № 109

 

"Про розгляд звернення (особа)

щодо розміщення тимчасових споруд

для провадження підприємницької

діяльності на земельній ділянці по  

вул.Белгородській, 48А в м. Сарни"

 

          Розглянувши звернення (особа) про надання дозволу на розміщення тимчасових споруд торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності на земельній ділянці по вул. Белгородській, 48А в м. Сарни, враховуючи протокол засідання міжвідомчої комісії виконавчого комітету Сарненської міської ради №3 від 10.03.2017, керуючись статтею 28 Закону України "Про регулювання містобудівної діяльності", Порядком розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності, затвердженим наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства від 21.10.2011 № 244, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 22.11.2011                           № 1330/20068, виконком міської ради

 

                                                 В И Р І Ш И В:

 

  1. Визначити можливим розміщення двох тимчасових споруд торгівельного призначення для провадження підприємницької діяльності по      вул. Белгородській, 48А в м. Сарни (зблоковані з магазином) на орендованій земельній ділянці за умови відповідності намірів її розташування державним будівельним нормам.

 

  1. (особа) звернутись до відділу містобудування, архітектури та інфраструктури Сарненської райдержадміністрації щодо визначення відповідності намірів розташування тимчасових споруд будівельним, пожежним, санітарним нормам та отримання паспорта прив’язки об’єкта.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                      С.Б. Усик

 

Прикріплені файли
-109-timchasova-sporuda.doc.doc

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про затвердження комунальному підприємству «Сарнитеплосервіс» Сарненської міської ради розрахунку обсягу заборгованості різниці в тарифах на теплову енергію, що вироблялася, транспортувалася та постачалась населенню"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про затвердження комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» розрахунку обсягу заборгованості різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми відшкодування комунальним підприємствам  Сарненської міської ради різниці в тарифах на послуги з централізованого водовідведення, послуги з централізованого опалення та на теплову енергію "

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки державної політики у сфері казначейського обслуговування бюджетних коштів на 2024 рік"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
25 квітня 2024
№ від 25 квітня 2024 року "Про звіт щодо виконання бюджету Сарненської міської територіальної громади   за І квартал 2024 року"

Пошук документів