№73 від 15 березня 2017 року "Про створення комісії по прийняттю у комунальну власність територіальної громади міста Сарни  об’єктів житлового фонду"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

15 березня 2017 року                                                                                      № 73

«Про створення комісії по прийняттю

у комунальну власність територіальної громади

міста Сарни  об’єктів житлового фонду»

На виконання рішення Сарненської міської ради від 20.02.2017 № 428 «Про надання згоди на прийняття у комунальну власність територіальної громади м.Сарни об’єктів житлового фонду» та ухвали Господарського суду Рівненської області від 12.07.2016 по справі № 5019/2076/12, керуючись частиною 5 статті 60, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити комісію по прийняттю у комунальну власність територіальної громади міста Сарни об’єктів житлового фонду, а саме: житловий будинок по вул. 1-го Травня,9, житлового будинку по вул. Я.Мудрого, 1 та житлового будинку по вул. Вишневій, 56 в місті Сарни згідно додатку.
  2. Комісії здійснити приймання-передачу об’єктів житлового фонду вказаних в п. 1 цього рішення до комунальної власності територіальної громади міста з оформленням акта приймання-передачі в порядку, передбаченому чинним законодавством.
  3. Голові комісії подати відповідний акт приймання-передачі на затвердження до виконавчого комітету Сарненської міської ради.
  4. Контроль за організацією та виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                    С.Б. УСИК

-73-komisija-po-prijnjattju-v-komunalnu-vlasnist-obyektiv.doc.doc

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
09 травня 2024