№24 від 18 січня 2017 року "Про розгляд звернення Нетребчука Віктора Святославовича про постановку на соціальний квартирний облік"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А    Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

18 січня  2017 року                                                                                               № 24

«Про розгляд звернення

Нетребчука Віктора Святославовича

про постановку на соціальний

квартирний облік»

Розглянувши заяву та надані до заяви документи громадянина Нетребчука Віктора Святославовича про постановку його на соціальний квартирний облік взамін Болкуневич Галини Вікторівни, керуючись статтею 39 Житлового кодексу України, статтями 1, 33 Закону України «Про забезпечення організаційно- правових умов соціального захисту дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування», статтями 5, 10, 11, 13 Закону України «Про житловий фонд соціального призначення», рішенням Сарненської міської ради від 16.09.2016 №275 «Про створення житлового фонду соціального призначення», пунктом 2 частини «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради,

Р Е К О М Е Н Д У Є:

1. Внести зміни до рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 21.10.2009 № 447 «Про взяття на соціальний квартирний облік» виклавши п.1 цього рішення в наступній редакції:
  2. Взяти на соціальний квартирний облік наступних громадян:
  • Нетребчука Віктора Святославовича, включивши в загальний список осіб, які мають право на отримання житла із житлового фонду соціального призначення при виконавчому комітеті Сарненської міської ради.
  1. Внести зміни до додатку 1 рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 21.04.2016 № 121 «Про затвердження списків громадян, які перебувають на соціальному обліку для поліпшення житлових умов при Сарненському міськвиконкомі» виклавши список громадян, які перебувають на соціальному обліку для поліпшення житлових умов при Сарненському міськвиконкомі (загальна черга) в наступній редакції:

С П И С О К

громадян, які перебувають на соціальному обліку для поліпшення житлових умов

при Сарненському міськвиконкомі (загальна черга)

Прізвище, ім’я та

по батькові

Склад сім’ї

Займана площа, м2

Дата постановки на кварт-облік

1.

Нетребчук В.С.

1-10,5

Невського, 24/1

21.10.09

3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                С.Б. УСИК

-24.doc.doc

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Травень
09 травня 2024