№119 від 05 квітня 2017 року "Про закінчення опалювального сезону 2016-2017 років у м. Сарни"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

05 квітня 2017 року                                                                                     № 119

"Про закінчення опалювального

сезону 2016-2017 років у м. Сарни"

У зв’язку із сталим підвищенням середньодобової температури зовнішнього повітря (+8оС протягом останніх трьох діб), відповідно до частини шостої статті 16 Закону України "Про житлово-комунальні послуги", пункту п’ятого Правил надання послуг з централізованого опалення, постачання холодної та гарячої води і водовідведення, затверджених постановою Кабінету Міністрів України від               21 липня 2005 року № 630 (із змінами), розпорядження голови райдержадміністрації від 04.04.2017 № 126 "Про закінчення опалювального сезону", підпункту 1 пункту "а" статті 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Закінчити опалювальний сезон 2016-2017 років у м. Сарни 06 квітня 2017 року.

Теплопостачання дошкільних, загальноосвітніх навчальних закладів, закладів культури, за потреби, продовжити до встановлення температурного режиму в приміщеннях, що відповідає санітарним вимогам.

1. Рішення довести до відома адміністрації КП "Сарнитеплосервіс", завідувачів дошкільними навчальними закладами, директорів МБК "Залізничник", МБК "Сузір’я", завідувача клубом "Колос",  споживачів житлово-комунальних послуг з теплопостачання.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                    С.Б.УСИК

-119-zakinchennja-opaljuvalnogo-sezonu.doc.doc

Документи → Проєкти рішень ради
15 квітня 2024