№310 від 15 вересня 2020 року "Про кошти на поховання"

15 вересня 2020 року                                                                            № 310

"Про кошти на поховання"

Розглянувши звернення гр. Буйного Вадима Олеговича, проживаючого в м. Сарни, по вул. Широкій, 32/61, щодо надання матеріальної допомоги на поховання, керуючись підпунктом чотири пункту "а" частини 1 статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням міськвиконкому від 17.07.2019 № 249 "Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб", виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати допомогу в сумі (грн.):

• 3586 –          (особа), проживаючому в м. Сарни, по вул. Широкій, ---, на

поховання  батька – (особа), який на день смерті не працював (свідоцтво про смерть І-ГЮ № --- від 30.07.2020р.).

1. Головному спеціалісту з бухгалтерського обліку Надії Мосійчук здійснити перерахування коштів за рахунок затверджених в міському бюджеті асигнувань.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024