, Адміністратор

№310 від 15 вересня 2020 року "Про кошти на поховання"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

15 вересня 2020 року                                                                            № 310

 

 

"Про кошти на поховання"

 

 

         Розглянувши звернення гр. Буйного Вадима Олеговича, проживаючого в м. Сарни, по вул. Широкій, 32/61, щодо надання матеріальної допомоги на поховання, керуючись підпунктом чотири пункту "а" частини 1 статті 34 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", рішенням міськвиконкому від 17.07.2019 № 249 "Про встановлення розміру допомоги на поховання деяких категорій осіб", виконком міської ради

 

 

 

                                               В И Р І Ш И В:

 

 

 

  1. Надати допомогу в сумі (грн.):

 

 

 

  • 3586 –          (особа), проживаючому в м. Сарни, по вул. Широкій, ---, на

поховання  батька – (особа), який на день смерті не працював (свідоцтво про смерть І-ГЮ № --- від 30.07.2020р.).

 

 

  1. Головному спеціалісту з бухгалтерського обліку Надії Мосійчук здійснити перерахування коштів за рахунок затверджених в міському бюджеті асигнувань.

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання