, Адміністратор

№309 від 15 вересня 2020 року "Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню по вул. Соборній, 19-а в м. Сарни"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

15 вересня 2020 року                                                                                   № 309

 

"Про затвердження акту обстеження

зелених насаджень, що підлягають

видаленню по вул. Соборній, 19-а

в м. Сарни"

 

Розглянувши звернення начальника ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління» філії «Центр будівельно-монтажних робіт та експлуатації будівель і споруд» П.Б.Галька щодо зрізу аварійних дерев, що ростуть за адресою              вул. Соборна, 19-а, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах", статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

 

                                               В И Р І Ш И В:

 

  1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 16.09.2020 №21/20, що знаходяться по вул. Соборній, 19-а в м. Сарни (додається).

 

  1. Надати дозвіл ВП « Рівненсько-Тернопільське територіальне управління» філії «БМЕС» АТ «Укрзалізниця» на видалення аварійно-небезпечних дерев в кількості 2 (два) шт. (осика), згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, від 16.09.2020 №21/20.

 

  1. Рекомендувати ВП «Рівненсько-Тернопільське територіальне управління» філії «БМЕС» АТ «Укрзалізниця» висадити молоді дерева взамін зрізаних.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Віктора Бахна.

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                            СВІТЛАНА УСИК

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання