, Адміністратор

№26 від 22 січня 2020 року "Про розгляд звернення (особа) про надання дозволу на зміну (переоформлення) договору найму"

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

22 січня  2020 року                                                                                       №26

 

«Про розгляд звернення

(особа) про надання дозволу

на зміну (переоформлення) договору найму»

 

            

   Розглянувши звернення громадянки (особа) про надання дозволу на  зміну (переоформлення) договору найму на квартиру № --- за адресою м.Сарни,                   вул. 8 Березня, --- в зв’язку із смертю основного квартиронаймача Зелінської  Антоніни Іванівни, за згодою інших повнолітніх членів сім’ї, керуючись ст.106 Житлового кодексу УРСР, ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконком міської ради,

 

В И Р І Ш И В:

 

  1. Визнати громадянку (особа) наймачем квартири  № --- у будинку №--- по вул. 8 Березня,  міста Сарни.
  2. Громадянці (особа) звернутись до КП «Житлосервіс» з заявою про зміну (переоформлення) договору найму квартири №--- у будинку № --- по вул. 8 Березня, ---,  міста Сарни.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

 

 

 

 

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                  СВІТЛАНА  УСИК

 

 

 

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання