, Адміністратор

№97 від 17 березня 2020 року "Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню, на території загальногокористування по вул. Г.Сковороди, --- в м. Сарни "

Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

17 березня 2020  року                                                                                     № 97

 

"Про затвердження акту обстеження

зелених насаджень, що підлягають

видаленню, на території загального

користування по вул. Г.Сковороди, ---

в м. Сарни "

 

         Розглянувши звернення (особа) щодо зрізу аварійних дерев на території загального користування по вул. Г.Сковороди, --- в м. Сарни, керуючись Постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 "Про затвердження Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах", статтею 30 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", виконком міської ради

 

                                               В И Р І Ш И В:

 

  1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 27.02.2020 № 7/20, що знаходяться на території загального користування по вул. Г.Сковороди, --- в м. Сарни (додається).

 

  1. Надати дозвіл КП «Екосервіс» на видалення аварійно-небезпечних дерев в кількості 8 (вісім) шт., згідно з актом обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 27.02.2020 № 7/20.

 

  1. Рекомендувати КП «Екосервіс» висадити молоді дерева взамін зрізаних.

 

  1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому В. Бахна.

 

 

 

ВИКОНУЮЧИЙ ОБОВ’ЯЗКИ

МІСЬКОГО ГОЛОВИ                                                                        ВІКТОР ХОМИЧ

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2021 рік → Жовтень№245 від 22 жовтня 2021 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 23 жовтня 2021 року "Про схвалення змін до цільової Програми з надання допомоги хворим, які проживають на території громади та отримують програмний гемодіаліз, на 2021 рік"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про затвердження протоколу засідання комісії з питань формування пропозицій стосовно забезпечення житлом дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа Сарненської міської ради"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Дубки (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 20 жовтня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Велике Вербче (особа) щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

Пошук документів

Корисні посилання