Рішення № 243 від 17.07.2019 «Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Сарненської міської ради за І півріччя 2019 року»

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А      Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

17 липня 2019 року                                                                            № 243

«Про стан виконавської дисципліни

у виконкомі Сарненської міської ради

за І півріччя 2019 року»

Аналіз стану виконавської дисципліни станом на 01.07.2019 року засвідчив, що працівники апарату міськвиконкому та керівники підприємств комунальної власності продовжують організаційні заходи, спрямовані на поліпшення управлінської діяльності, зміцнення виконавчої дисципліни, забезпечення виконання актів та доручень Президента України, Кабінету Міністрів України, розпоряджень та доручень голови райдержадміністрації, міської ради та виконавчого комітету.

Відповідно до статей 40, 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», з метою безумовного виконання документів та посилення персональної відповідальності працівників за виконання покладених на них повноважень, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Інформацію головного спеціаліста міськвиконкому Микосянчик Т.В. «Про стан виконавської дисципліни у виконкомі Сарненської міської ради за І півріччя 2019 року» взяти до відома (додається).
  1. Забезпечити щоквартальне проведення днів контролю на підприємствах комунальної власності стосовно організації роботи з документами, контролю за виконанням документів.

Іванкова     О.П., начальник  загального відділу;

Микосянчик Т.В., головний спеціаліст по контролю.

Постійно.

1. Встановити чіткий контроль за виконанням документів, здійснювати щомісячний аналіз стану фактичного виконання документів, ведення документації з контролю.

Головні спеціалісти міськвиконкому,

керівники підприємств комунальної власності.

Постійно.

1. Забезпечити своєчасне виконання, надання інформації на розпорядчі документи міського голови.

Керівники підприємств комунальної власності.

Постійно.

1. Продовжити практику по наданню методичної і практичної допомоги по організації роботи з документами, контролю за їх виконанням у виконавчому апараті міськвиконкому, комунальних підприємствах.

Іванкова     О.П., начальник  загального відділу;

Микосянчик Т.В., головний спеціаліст по контролю.

Постійно.

1. Заслухати звіт директора КП "Житлосервіс" (Місько О.О.) по виконанню Закону України "Про звернення громадян".

Серпень 2019 року.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами міськвиконкому Бахна В.К.

МІСЬКИЙ ГОЛОВА                                                                                  С.Б.УСИК

243-kontrol.doc.doc
243-informacija-kontrol.doc.doc

26 квітня 2024