№160 від 20 квітня 2022 року "Про надання статусу дитини, позбавленої батьківського піклування"

20 квітня 2022 року     №160

Про надання статусу дитини,

позбавленої батьківського піклування

Відповідно до статті 34, ч. 6 ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»», відповідно до пунктів 22, 23 Порядку провадження органами опіки та піклування діяльності, пов’язаної із захистом прав дитини, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 24 вересня 2008 року № 866 «Питання діяльності органів опіки та піклування, пов’язаної із захистом прав дитини», враховуючи, що мати малолітньої (особа), --- р. н. – (особа), --- р. н. – померла --- р., батько – (особа), --- р.н. – позбавлений батьківських прав, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати (особа), --- р. н., статус дитини, позбавленої батьківського піклування.

1. Службі у справах дітей Сарненської міської ради вжити заходів для влаштування дитини, позбавленої батьківського піклування (особа), --- р. н., у сімейну форму виховання.

1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024