№100 від 14 лютого 2022 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

14 лютого 2022 року                                                                             № 100

Про надання дозволу

на вчинення правочину

Розглянувши заяву неповнолітнього (особа), --- р.н., жителя с. Чемерне, вул. Набережна, буд. ---, Сарненського району Рівненської області, та надані ним документи, керуючись частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 177 Сімейного кодексу України, статей 32, 56, 203, Цивільного кодексу України, статті 18 Закону України «Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати (особа) дозвіл органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо складання проекту землеустрою про відведення у його власність земельної  ділянки площею 0,1500 га для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розміщеної за  адресою с. Чемерне, вул. Набережна Сарненського району Рівненської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

№100 від 14 лютого 2022 року "Про надання дозволу на вчинення правочину".doc

19 квітня 2024
№ від 19 квітня 2024 року "Про затвердження рішень про надання та припинення надання соціальних послуг"