№99 від 14 лютого 2022 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

14 лютого 2022 року                                                                             № 99

Про надання дозволу

на вчинення правочину

Розглянувши спільну заяву (особа), --- р.н., (особа), --- р.н., жителів с.Чемерне, вул. Набережна, буд. ---, Сарненського району Рівненської області, та надані ними документи, керуючись частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 177 Сімейного кодексу України, статей 32, 56, 203, Цивільного кодексу України, статті 18 Закону України «Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Дозволити громадянам (особа), (особа) надати згоду неповнолітньому сину (особа), --- р.н., вчинити правочин щодо складання проекту землеустрою про відведення у його власність земельної  ділянки площею 0,1500 га  для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель та споруд, розміщеної за  адресою с. Чемерне, вул. Набережна Сарненського району Рівненської області.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

№99 від 14 лютого 2022 року "Про надання дозволу на вчинення правочину".doc

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"