№424 від 10 листопада 2022 року "Про розгляд листа старости Люхчанського старостинського округу № 9 Ірини Вагнер про зняття з квартирного обліку (особа)"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

10 листопада 2022 року

Про розгляд листа старости

Люхчанського старостинського округу № 9

Ірини Вагнер про зняття з квартирного обліку

(особа)

Розглянувши лист старости Люхчанського старостинського округу № 9 Ірини Вагнер про зняття з квартирного обліку (особа), враховуючи Інформацію з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно та Реєстру прав власності на нерухоме майно, Державного реєстру Іпотек, Єдиного реєстру заборон відчуження об’єктів нерухомого майна щодо суб’єкта, згідно якого (особа) являється власником 1\3 житлового будинку, розташованого по вул. Грушевського, ---, в с. Люхча Сарненського району,  загальною площею 79, 5 кв.м., житловою площею 54, 2 кв.м., керуючись статтею 40 Житлового кодексу України, Правилами обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470 зі змінами, Постановою виконкому Рівненської обласної Ради народних депутатів та президії Рівненської облпрофради від 26.12.1984 № 346 «Про правила обліку громадян, потребуючих в покращенні житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», підпунктом 2 пункту «а» частини 1 статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий  комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Зняти (особа) з обліку потребуючих поліпшення житлових умов у Люхчанському старостинському окрузі № 9  Сарненської міської ради, у зв’язку з тим, що він поліпшив житлові умови, внаслідок чого відпали підстави для надання йому іншого жилого приміщення.
  2. Виключити (особа) із списків громадян, які перебувають  на  квартирному  обліку  для  поліпшення  житлових умов у Люхчанському старостинському окрузі № 9 Сарненської міської ради (позачергова черга).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

17 квітня 2024
№ 85 від 16 квітня 2024 року "Про нагородження Грамотою Сарненської міської ради"

17 квітня 2024