№392 від 10 листопада 2022 року "Про внесення змін до Програми  розвитку фізичної культури і спорту на 2022-2024 роки"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

10 листопада 2022 року                                                                                 № 392

Керуючись Законом України «Про фізичну культуру і спорт», зі змінами, на підставі підпункту 1 пункту «а» статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити зміни до Програми розвитку фізичної культури і спорту на 2022-2024 роки, затвердженої рішенням міської ради від 14.07.2021 № 335, а саме:

пункт «Фінансове забезпечення» розділу «V. Удосконалення системи забезпечення розвитку фізичної культури і спорту» додатку до Програми доповнити підпунктом 46.1. такого змісту:

«46.1. Оплата витрат на проведення спортивних змагань та участь спортсменів, учасників, команд у районних, обласних, Всеукраїнських та міжнародних спортивних заходах може здійснюватись на:

- компенсацію за харчування учасникам, спортсменам, суддям та арбітрам у змаганнях;

- оплату відрядних;

- оплату проживання;

- транспортні послуги;

- оплату послуг з організації та проведення матчів;

- винагороду арбітрам (оплата за арбітраж);

- заявочний внесок (обов’язковий грошовий внесок);

- придбання спортивного обладнання, інвентаря та спортивної форми;

- придбання канцелярських товарів та поліграфічні послуги;

- виплату грошової винагороди за перемогу в спортивних змаганнях;

- продукцію, призначену для відзначення, нагородження (грамоти, дипломи, медалі, статуетки, кубки, призи та інше).

- здійснення грошових виплат, таких як премії, стипендії, матеріальна допомога;

- оплату інших послуг (крім комунальних)».

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024