№296 від 05 серпня 2022 року "Про надання дозволу на вчинення правочину"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

05 серпня 2022 року                                                                                  № 296

Про надання дозволу

на вчинення правочину

Розглянувши заяву гр. (особа), --- р.н.,  жительки м. Сарни, вул. Квіткова, буд. ---, Рівненської області, та надані нею документи, керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини 1 статті 34, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до статті 177 Сімейного кодексу України, статей 56, 203, 717-719 Цивільного кодексу України, статті 18 Закону України «Про охорону дитинства», статті 12 Закону України «Про основи соціального захисту бездомних осіб і безпритульних дітей», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати гр. (особа) дозвіл органу опіки та піклування на вчинення правочину щодо укладення договору дарування належної їй на праві спільної часткової власності частки квартири за адресою м. Сарни, вул. Жовтнева, буд. ---, кв. ---, Сарненського району Рівненської області, право користування якою мають діти (особа), --- р.н., (особа), ---  р.н.
  2. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

18 квітня 2024
№ від 18 квітня 2024 року "Про зняття із квартирного обліку та виключення із списків громадян, які користуються правом отримання житла у виконавчому комітеті Сарненської міської ради"

18 квітня 2024