№275 від 05 серпня 2022 року "Про створення дошкільного структурного підрозділу та затвердження Статуту Тріскинського ліцею Сарненської міської ради Рівненської області нової редакції"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

05  серпня 2021 року                                                                               № 275

Про створення дошкільного структурного

підрозділу та затвердження Статуту

Тріскинського ліцею Сарненської міської

ради Рівненської області нової редакції

Відповідно до статей 32,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, Закону України «Про освіту», Закону України «Про повну загальну середню освіту», Закону Україну «Про. державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб -підприємстві та громадських формувань», рішення Сарненської міської ради «Про делегування повноважень щодо затвердження статутів суб'єктів комунальної власності Сарненської міської територіальної громади виконавчому комітету Сарненської міської ради» від 14.07.2022 року № 926, керуючись рішенням Сарненської міської ради «Про реорганізацію закладу дошкільної освіти (дитячий садочок) «Барвінок» с. Тріскині з короткотривалим перебуванням дітей загального розвитку Сарненської міської ради шляхом приєднання до Тріскинського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області» від 14.07.2022 року № 896, з метою забезпечення функціонування структурного підрозділу, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Створити у складі Тріскинського ліцею структурний підрозділ - дошкільний підрозділ, що знаходиться за адресою: вул. Шкільна 64, с. Тріскині Сарненського району Рівненської області, 34521.
  2. Затвердити статут Тріскинського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції (додається).
  3. Директору Тріскинського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області провести державну реєстрацію статуту Тріскинського ліцею Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

275-triskini.doc.doc

01 травня 2024
№ 232 від 30 квітня 2024 року "Про  схвалення Програми профілактики та лікування стоматологічних захворювань в окремих категорій населення на 2025-2027 роки"