Р І Ш Е Н Н Я

05 січня 2021 року                                                                                  № 52

«Про зміну назви Сарненської спеціалізованої

школи розвитку І ступеня № 5 з поглибленим

вивченням іноземної мови Сарненської районної

ради та  затвердження Статуту закладу в новій редакції»

Керуючись Законами України «Про внесення змін до деяких законів України щодо впорядкування окремих питань організації та діяльності органів місцевого самоврядування і районних державних адміністрацій», «Про повну загальну середню освіту», «Про освіту», «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи рішення Сарненської міської ради від   12 листопада 2020 року  № 12 «Про прийняття майна у комунальну власність Сарненської міської  територіальної громади», керуючись статтями 15, 17 Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань», Цивільним кодексом України, Господарським кодексом України, беручи до уваги рішення міської ради №779 від 26 лютого 2008 року «Про делегування повноважень виконкому Сарненської міської ради  щодо затвердження статутів об’єктів комунальної власності територіальної громади м.Сарни», виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Змінити назву Сарненської спеціалізованої школи розвитку І ступеня № 5 з поглибленим вивченням іноземної мови Сарненської районної ради Рівненської області на Сарненська початкова школа Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області.
  2. Затвердити Статут Сарненської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції.
  3. Керівнику Сарненської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області подати документи для проведення державної реєстрації Статуту Сарненської початкової школи Сарненської міської ради Сарненського району Рівненської області в новій редакції.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

52-shkola-5-malenka.docx.docx

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень