№220 від 23 квітня 2021 року "Про розгляд заяв про вихід з членів особистого селянського господарства мешканців Коростського старостинського округу №2"

РІШЕННЯ

23 квітня 2021  року                                                                                  № 220

«Про розгляд заяв про вихід
з членів особистого селянського
господарства мешканців Коростського

старостинського округу №2»

Розглянувши заяву гр. (особа) та гр. (особа), відповідно до ст.40 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», керуючись статтею ст.12 Земельного кодексу України, статтею 4 Закону України «Про особисте селянське господарство» та Наказом Міністерства економічного розвитку і торгівлі України від 14.04.2017 № 572 “Про затвердження Порядку обліку особистих селянських господарств сільськими, селищними та міськими радами” зареєстрованого в Міністерстві юстиції України від 05.05.2017 №574/30442, виконком міської ради

В И Р І Ш И В :

1. Вивести з членів особистого селянського господарства, без виділення йому земельної ділянки в натурі (на місцевості):
  • гр. (особа), жителя с. Корост, вул. Л.Українки, ---.
  • гр. (особа), жительку с. Корост, вул. Центральна, ---.
  1. Старості Коростського старостинського округу №2 Титечку Віктору Петровичу внести відповідні зміни до погосподарської книги відповідно до п. 1 цього рішення.
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови В. Міщеню.

Міський голова                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024