№191 від 23 квітня 2021 року "Про затвердження акту обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

«23» квітня 2021 року                                                                                   №191

«Про затвердження акту обстеження

зелених насаджень, що підлягають

видаленню»

Розглянувши заяву про видалення зелених насаджень на території Сарненської міської територіальної громади, керуючись Порядком видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 01.08.2006 №1045 (зі змінами), підпунктом 7 пункту «а» частини 1 статті 30, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити акт обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню від 15.04.2021 №18/21 (додається).
  2. Надати дозвіл комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» на видалення зелених насаджень згідно акту обстеження зазначеного пункті 1 цього рішення.
  3. Рекомендувати комунальному підприємству Сарненської міської ради «Екосервіс» висадити молоді дерева на заміну видалених.
  4. Контроль за виконання цього рішення покласти на заступника міського голови Тараса Драганчука.

Міський голова                                                                        Руслан СЕРПЕНІНОВ

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024