№104 від 19 лютого 2021 року "Про встановлення режиму роботи косметичного салону "Laserkiss" по вул. Широкій,34 в м. Сарни"

19 лютого 2021 року                                                                                                                       №  104

"Про встановлення режиму

роботи косметичного салону

"Laserkiss" по  вул. Широкій,34 в м. Сарни"

Розглянувши звернення суб’єкта господарювання Голоскок Тетяни Володимирівни про встановлення режиму роботи косметичного салону  "Laserkiss" по вул. Широкій,34 в м. Сарни, керуючись підпунктом  4 пункту «б» частини 1 статті 30 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Встановити, за погодженням з суб’єктом господарювання Голоскок Тетяною Володимирівою, режим роботи косметичного салону "Laserkiss" в орендованому приміщенні по вул. Широкій,34 в м.Сарни, у зв’язку з його відкриттям, згідно додатку.

1. Відповідальність за дотриманням режиму роботи покласти на Голоскок Т.В.

1. Довести до відома Голоскок Т.В., що до початку роботи необхідно:

-  виготовити і вивісити на видному місці вивіску;

- завести контрольний та санітарний журнал, книгу відгуків та пропозицій     відвідувачів;

- обладнати куточок інформації для відвідувачів, де розмістити витяг із Закону   України "Про захист прав споживачів" та інші документи;

1. Рекомендувати Голоскок Т.В., письмово повідомляти міськвиконком:

-  про зміни в напрямках діяльності;

-  про зміни в режимі роботи;

-  про припинення господарської діяльності;

-  про скасування державної реєстрації суб’єкта господарської діяльності.

1. Рекомендувати Голоскок Т.В. дотримуватись Правил благоустрою та додержання тиші в громадських місцях м. Сарни, затверджених рішенням Сарненської міської ради від 18.02.2011р. № 194 та  вимог статті 17 Закону України “Про відходи”.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на начальника відділу соціального захисту Анну Малецьку.

Міський голова                                                                             Руслан СЕРПЕНІНОВ

Додатки.doc

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"