, Головний редактор

№479 від 21 вересня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Бутейки Тарасюк Тетяни Григорівни щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

                                                    У К Р А Ї Н А

              С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

                                     Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

                                            ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

                                Р  І  Ш  Е  Н  Н  Я

 

 

21 вересня 2021 року                                                                                     № 479

 

 

 

«Про розгляд звернення жительки с. Бутейки

Тарасюк Тетяни Григорівни щодо присвоєння

почесного звання України «Мати-героїня»

                                    

 

 

Розглянувши  звернення Тарасюк Тетяни Григорівни, 1974 р.н., жительки села Бутейки, вул. Набережна, 23,  щодо присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня», яка народила та виховала 5 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку, керуючись Законом України «Про державні нагороди України» (зі змінами), Указом Президента України «Про почесні звання України» від 29.06.2001 № 476/2001 (зі змінами), статтею 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

 

 

 В И Р І Ш И В:

 

          Звернутися до Сарненської райдержадміністрації з проханням порушити клопотання перед Рівненською облдержадміністрацією про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Тарасюк Тетяні Григорівні, 1974 р.н., жительці села Бутейки, вул. Набережна, 23,  яка народила та виховала 5 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку.

 

 

 

 

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

 

 

 

Останні документи

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікунів для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатних осіб"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 14 січня 2022 року "Про затвердженняподання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету№ від 11 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи  ательє з ремонту одягу в орендованому приміщенні у м.Сарни по вул. Ярослава  Мудрого, 8"

Пошук документів

Корисні посилання