№479 від 21 вересня 2021 року "Про розгляд звернення жительки с. Бутейки Тарасюк Тетяни Григорівни щодо присвоєння почесного звання України «Мати-героїня»"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї   О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

21 вересня 2021 року                                                                                     № 479

«Про розгляд звернення жительки с. Бутейки

Тарасюк Тетяни Григорівни щодо присвоєння

почесного звання України «Мати-героїня»

Розглянувши  звернення Тарасюк Тетяни Григорівни, 1974 р.н., жительки села Бутейки, вул. Набережна, 23,  щодо присвоєння їй почесного звання України «Мати-героїня», яка народила та виховала 5 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку, керуючись Законом України «Про державні нагороди України» (зі змінами), Указом Президента України «Про почесні звання України» від 29.06.2001 № 476/2001 (зі змінами), статтею 39 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

Звернутися до Сарненської райдержадміністрації з проханням порушити клопотання перед Рівненською облдержадміністрацією про присвоєння почесного звання України «Мати-героїня» Тарасюк Тетяні Григорівні, 1974 р.н., жительці села Бутейки, вул. Набережна, 23,  яка народила та виховала 5 дітей, з них 5 дітей досягли восьмирічного віку.

Міський голова                                                                 Руслан СЕРПЕНІНОВ

24 квітня 2024
№ від 24 квітня 2024 року "Про схвалення Програми підтримки творчих колективів, аматорських об’єднань, виконавців, митців, діячів культури, учнів мистецьких шкіл, місцевих авторів  громади на  2025-2027 роки"

24 квітня 2024