№635 від 20 грудня 2021 року "Про розгляд клопотання начальника квартирно-експлуатаційного відділу м.Рівне Андрія Чухіля про надання дозволу на оформлення військовослужбовцю (особа) ордеру на квартиру № --- в будинку № --- по вулиці..."

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

20 грудня 2021 року

Про розгляд клопотання начальника

квартирно-експлуатаційного відділу

м.Рівне Андрія Чухіля про надання

дозволу на оформлення

військовослужбовцю (особа) ордеру

на квартиру № --- в будинку № ---

по вулиці Технічна міста Сарни

Розглянувши клопотання начальника квартирно-експлуатаційного відділу м.Рівне Андрія Чухіля  про надання дозволу на оформлення військовослужбовцю військової частини А 0153 старшому сержанту запасу (особа) ордеру на квартиру № --- в будинку № --- по вулиці Технічна міста Сарни, згідно списку розподілу житлової площі для постійного проживання військовслужбовцям Сарненського гарнізону, затвердженим протоколом засідання Комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями № 409 від 16.09.2021, відповідно до статті 58 Житлового кодексу Української РСР, Порядку забезпечення військовослужбовців та членів їх сімей житловими приміщеннями, затвердженим постановою Кабінету Міністрів України від 03.08.2006 №1081 (зі змінами), керуючись частиною 1 статті 52 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та беручи до уваги рекомендації громадської комісії з житлових питань, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити протокол засідання Комісії з контролю за забезпеченням військовослужбовців Збройних Сил України та членів їх сімей жилими приміщеннями №409 від 16.09.2021, згідно якого, розприділено та надано постійне житло - квартиру № ---, що по вул. Технічна № --- в м. Сарни, старшому сержанту запасу (особа) на сім’ю з 4 осіб.
  2. Надати дозвіл на оформлення та видачу ордеру військовослужбовцю військової частини А0153 старшому сержанту запасу (особа) на квартиру № --- в будинку № ---, що по вулиці Технічній в м.Сарни, житловою площею 58, 9 м.кв, на сім’ю з чотирьох осіб (він, дружина, син- --- р.н., дочка- --- р.н.).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень
28 березня 2024