№615 від 20 грудня 2021 року "Про переоформлення дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

20 грудня 2021 року                                                                                     № 615

Про переоформлення дозволу на

розміщення засобу зовнішньої

реклами

Розглянувши лист голови Сарненської районної ради Я.В. Яковчука щодо переоформлення дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами та звільнення від плати за користування місцем розташування засобу зовнішньої реклами, керуючись підпунктом 13 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пунктом 6 постанови Кабінету Міністрів України від 29.12.2003 №2067 «Про затвердження типових правил розміщення зовнішньої реклами» (зі змінами),  пунктом 4.20 Правил розміщення зовнішньої реклами в м.Сарни, затверджених рішенням виконавчого комітету Сарненської міської ради від 09.06.2016 №180, Концепцією розвитку зовнішньої реклами в м.Сарни, затвердженою рішенням Сарненської міської ради від 09.10.2015                № 1983, враховуючи лист  голови комісії з припинення відділу культури, молоді та спорту Сарненської районної державної адміністрації від 22.11.2021 №01/26-27/21, у зв’язку зі зміною балансоутримувача рекламного засобу, виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Переоформити дозвіл Сарненській районній раді ради на розміщення засобу зовнішньої реклами, а саме – двостороннього суцільного щита, розміром 3х6 м у м.Сарни (поблизу перехрестя вул. Я.Мудрого та вул.Суворова).

1. Сарненській районній раді переукласти  договір на тимчасове користування місцем розміщення засобу зовнішньої реклами від 31.08.2018 №6 із Сарненською міською радою у зв’язку зі зміною балансоутримувача.

1. Звільнити Сарненську районну раду від плати за користування місцем розміщення зовнішньої реклами у зв’язку з використанням його для соціальної реклами.
  2. Визнати такими, що втратили чинність, рішення виконавчого комітету Сарненської міської ради від 31.08.2018 №344 «Про розгляд звернення відділу культури і туризму Сарненської районної державної адміністрації щодо надання дозволу на розміщення засобу зовнішньої реклами» та від  07.2018 №293 «Про розгляд листа начальника відділу культури і туризму Сарненської РДА Раковця Е.К. щодо звільнення від сплати за користування місцем розміщення зовнішньої реклами по вул. Я.Мудрого в м.Сарни».

1. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця, організацію виконання – на заступника начальника управління житлово-комунального господарства, транспорту, містобудування, архітектури та управління комунальною власністю – начальника відділу житлово-комунального господарства Юрія Козярчука.

Міський голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

26 квітня 2024
№ від 26 квітня 2024 року "Про схвалення Програми забезпечення депутатської діяльності депутатів Сарненської міської ради на 2025-2027 роки"

26 квітня 2024