, Головний редактор

№538 від 05 листопада 2021 року "Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів виконавчого комітету міської ради на 2022 рік"

                                                            

               С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

                      Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

                                   Р І Ш Е Н Н Я

 

 

 

5 листопада 2021 року                                                                        № 538

 

Про затвердження плану діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів виконавчого комітету міської ради на 2022 рік

 

 

 

Керуючись статтями 7, 13, 32 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності»,  підпунктом 1, пункту “б” статті 27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

 

  1. Затвердити план діяльності з підготовки проєктів регуляторних актів виконавчого комітету міської ради на 2022 рік (додається).
  2. Розмістити це рішення на офіційній сторінці міської ради в мережі Інтернет не пізніше як у десятиденний строк після його затвердження.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на керуючого справами виконавчого комітету Сарненської міської ради Вячеслава Шимка, а організацію виконання цього рішення покласти на начальника відділу соціально-економічного розвитку Ігоря Янка.

 

 

Міський голова                                                              Руслан СЕРПЕНІНОВ

Прикріплені файли
538-plan-reguljatorka-vikonkom-2022.doc.doc

Останні документи

Документи → Розпорядження міського голови → 2022 рік → Січень
27 січня 2022
№12 від 25 січня 2022 року "Про  затвердження плану заходів, спрямованих на розвиток системи спортивної реабілітації учасників бойових дій на 2022 та наступні роки"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів на території міського скверу «Залізничник» та на центральній площі міста по  вул.Широкій у м. Сарни"

Документи → Проєкти рішень виконавчого комітету
26 січня 2022
№ від 26 січня 2022 року "Про встановлення режиму роботи дитячих атракціонів (електромобілі, сігвеї та батут) на центральній площі міста по вул.Широкій  у  м. Сарни  "

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про передачу ноутбуків з балансу КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості» Сарненської міської ради на баланс КЗ «Сарненська дитячо-юнацька спортивна школа» Сарненської міської ради

Документи → Проєкти рішень ради
26 січня 2022
Про припинення права оперативного управління майна

Пошук документів

Корисні посилання