№33 від 25 січня 2023 року "Про затвердження подання до суду  про призначення опікуна для недієздатної особи"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

25 січня 2023 року                                                                                        № 33

Про затвердження подання до суду

про призначення опікуна для

недієздатної особи

Керуючись підпунктом 4 пункту «б» частини першої статті 34 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статтями 55, 56, 58, 60, 63 Цивільного кодексу України, статтею 300 Цивільного процесуального кодексу України, враховуючи протокол засідання опікунської ради при виконавчому комітеті Сарненської міської ради від 19 січня 2023 року № 15, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити подання органу опіки і піклування щодо призначення (особа), --- р.н., опікуном (піклувальником) над (особа), --- р.н., у випадку визнання її недієздатною (обмежено дієздатною), що додається.

1. Направити подання до Сарненського районного суду Рівненської області по справі №572/3194/22 за заявою (особа) провизнання (особа) недієздатною, встановлення опіки та призначення опікуна.

1. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана Назарця.

Міський голова                                                                       Руслан СЕРПЕНІНОВ

33-cnsp-proekt-gubenja.docx.docx

27 березня 2024
№ від 27 березня 2024 року "Про погодження місця для надання послуг з прокату електросамокатів"