№59 від 09 лютого 2023 року "Про  внесення змін до Програми запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Сарненської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

09 лютого 2023 року                                                                                          № 59

Про  внесення змін до Програми

запобігання виникненню, ліквідації наслідків

надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у

природних екосистемах Сарненської міської

територіальної громади на 2022 – 2024 роки

Керуючись Кодексом  цивільного захисту України, підпунктом 1 пункту «а» статті 27, підпунктом 1 пункту «а» частини 1 статті 36,1 частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити зміни до Програми запобігання виникненню, ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та протидії пожежам у природних екосистемах Сарненської міської територіальної громади на 2022 – 2024 роки (далі – Програма), затвердженої рішенням міської ради від 16.02.2022 № 744, із змінами, виклавши Додаток 1 до Програми «Заходи та їх фінансове забезпечення» в новій редакції (додається).
  2. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Володимира МІЩЕНЮ.

Міський  голова                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

59-ns-prograla-likvidaciji-ns-dodatok.doc.doc