С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

08 листопада 2023 року                                                                              № 529

Про делегування повноважень комунальному

закладу «Центр надання соціальних послуг»

Сарненської міської ради та старостам

старостинських округів

Сарненської міської ради

Відповідно до підпункту 4 пункту «б» частини першої статті 34 та статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,  Правил опіки та піклування, затверджених наказом Державного комітету України у справах сім'ї та молоді, Міністерства освіти України, Міністерства охорони здоров'я України, Міністерства праці та соціальної політики України від 26 травня 1999 року №34/166/131/88, зареєстрованим у Міністерстві юстиції України 17 червня 1999 року за № 387/3680, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Уповноважити комунальний заклад «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради на здійснення контролю за діяльністю опікунів (піклувальників) повнолітніх недієздатних осіб.
  2. Старостам старостинських округів Сарненської міської ради забезпечити відвідування осіб, які перебувають під опікою (піклуванням) у межах старостинських округів, за графіком, складеним комунальним закладом «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради або за їх запитом. Результати відвідувань оформити актом перевірки, який надати комунальному закладу «Центр надання соціальних послуг» Сарненської міської ради.
  3. Затвердити форму акта перевірки виконання обов’язків опікуном повнолітньої недієздатної особи, що додається.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                                   Руслан СЕРПЕНІНОВ

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024