С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

08 листопада 2023 року                                                                                                        № 514

Про схвалення змін до Програми фінансової підтримки

і розвитку навчально-матеріальної бази Відокремленого

структурного підрозділу «Сарненський педагогічний

фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного

університету» на 2023 рік

Керуючись підпунктом 1 пункту «а» статті 27, частиною 6 статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами), враховуючи звернення від 06.11.2023 №01-13/175 ВСП «Сарненський педагогічний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету» щодо виділення коштів на оплату послуг з теплопостачання, виконавчий комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Схвалити зміни до Програми фінансової підтримки і розвитку навчально-матеріальної бази Відокремленого структурного підрозділу «Сарненський педагогічний фаховий коледж Рівненського державного гуманітарного університету» на 2023 рік (далі – Програма), затвердженої рішенням міської ради від 11.08.2023 № 1438, виклавши Програму в новій редакції (додається).
  2. Подати ці зміни на затвердження Сарненській міській раді.
  3. Контроль за виконанням рішення покласти на першого заступника Сарненського міського голови Івана НАЗАРЦЯ та керуючого справами виконавчого комітету Сарненської міської ради Вячеслава ШИМКА.

Міський голова                                                                                                  Руслан СЕРПЕНІНОВ

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"

17 травня 2024