№ 275 від 26 травня 2023 року "Про здійснення розподілу та надання житлового  приміщення"

С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

26 травня 2023 року                                                                                                     № 275

Про здійснення розподілу та

надання житлового
приміщення

Розглянувши рекомендації громадської комісії з житлових питань
при виконавчому комітеті Сарненської міської ради (протокол №6 засідання від 16.05.2023), відповідно до статтей 18, 31, 42, 43, 46-48, 50, 58 Житлового кодексу України, пунктів  37, 38,  46, 51-53, 61, 69 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР, затверджених Постановою Ради Міністрів УРСР і Укрпрофради від 11.12.1984 № 470 та Постанови виконкому Рівненської обласної Ради народних депутатів та президії Рівненської облпрофради від 26.12.1984 №346 «Про правила обліку громадян, потребуючих в покращенні житлових умов, і надання їм жилих приміщень в Українській РСР», з метою забезпечення житлом громадян, які мають право на позачергове його отримання та перебувають на обліку осіб, що потребують поліпшення житлових умов у Стрільському старостинському окрузі №10 Сарненської міської ради, а також забезпечення розподілу та надання відповідно до чинного законодавства України житла, що належить до комунальної власності Сарненської міської територіальної громади, керуючись підпунктом  2 пункту «а» статті 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий  комітет міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Затвердити протокол засідання громадської комісії з житлових питань №6 від 15.05.2023, згідно з яким розприділено та надано постійне житло - житловий будинок, житловою площею 47,3 кв.м, загальною площею 63,1 кв.м, розташований по вул.Богатирова, ---, в с.Стрільськ Сарненського району, (особа) на сім’ю з трьох осіб.
  2. Здійснити розподіл та надати постійне житло (особа), --- року народження, у складі сім’ї з трьох осіб - дружини (особа), --- року народження та сина (особа), --- року народження, а саме: житловий будинок, житловою площею 47,3 кв.м, загальною площею 63,1 кв.м, розташований по вул.Богатирова, ---, в с.Стрільськ Сарненського району.
  3. Надати дозвіл на оформлення та видачу ордеру (особа) на житловий будинок, житловою площею 47,3 кв.м, загальною площею 63,1 кв.м, розташований по вул.Богатирова, ---, в с.Стрільськ Сарненського району, на сім’ю з трьох осіб (він, дружина та син).

Міський голова                                                                    Руслан СЕРПЕНІНОВ

275-kvartoblik-.doc.doc

28 березня 2024

Документи → Розпорядження міського голови → 2024 рік → Березень