№165 від 03 травня 2017 року "Про розгляд звернення Рівненської філії ПАТ «Укртелеком»"

С А Р Н Е Н С Ь К А      М І С Ь К А    Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї      О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ   КОМІТЕТ

03 травня  2017 року                                                                                           №165

«Про розгляд звернення

Рівненської філії ПАТ «Укртелеком»

Розглянувши звернення Рівненської філії публічного акціонерного товариства «Укртелеком» від 31.01.2017 № 192 щодо укладання  угоди  користування майном (житловими будинками) для розміщення телекомунікаційного обладнання, керуючись статтею 31 Закону України «Про телекомунікації», статтями 401-406 Цивільного кодексу України, статтею 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» виконком міської ради

В И Р І Ш И В:

1. Надати дозвіл КП «Житлосервіс» на укладення договорів на право користування майном (багатоповерховими житловими будинками) (сервітуту) з Рівненською філією ПАТ «Укртелеком» для прокладання телекомунікаційних мереж  та розміщення обладнання на території та в будинках у відповідності до погоджених проектів з метою забезпечення надання телекомунікаційних послуг мешканцям багатоповерхових житлових будинків.
  2. КП «Житлосервіс» забезпечити укладання договорів на право користування майном (багатоповерховими житловими будинками) (сервітуту) після надання Рівненською філією ПАТ «Укртелеком» проектів щодо розміщення обладнання з відповідними погодженнями згідно до вимог встановлених чинним законодавством України, нормативів у сфері будівництва та телекомунікацій.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на першого заступника міського голови Хомича В.А.

Виконуючий обов’язки

міського голови                                                                              В.А.Хомич

-165-ukrtelekom.doc.doc

24 квітня 2024