С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

Р І Ш Е Н Н Я

19 січня 2024 року                                                                                                                          № 11

Про визначення переліку об’єктів

та видів робіт, на яких можуть відбувати

стягнення особи, на яких накладено адміністративне

стягнення у виді суспільно корисних робіт

на 2024 рік

Керуючись статтею 311, 3251, 3253 Кодексу України про адміністративні правопорушення, статтею 26  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», підпунктами 14 та 17 пункту «б» частини 1 статті 34, статтями 40, 59  Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до Порядку виконання адміністративних стягнень у вигляді громадських робіт, виправних робіт та суспільно корисних робіт, затвердженого наказом Міністерства юстиції України від 19.03.2013 №474/5, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 21.03.2013 за №457/22989, виконавчий комітет Сарненської міської ради

ВИРІШИВ:

1. Затвердити перелік об’єктів, установ, організацій, підприємств, на яких особи, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт, відбуватимуть адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт (додаток 1).
  2. Затвердити види суспільно корисних робіт, які відбуватимуть особи, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт (додаток 2).
  3. Копію цього рішення направити до Сарненського районного відділу філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області.
  4. Контроль за виконанням рішення покласти на заступника міського голови Тараса ДРАГАНЧУКА.

Міський голова                                                                                                          Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 11 від 19 січня 2024 року "Про визначення переліку об’єктів та видів робіт, на яких можуть відбувати стягнення особи, на яких накладено адміністративне стягнення у виді суспільно корисних робіт на 2024 рік" .docx

17 травня 2024
№ від 17 травня 2024 року "Про затвердження акта обстеження зелених насаджень, що підлягають видаленню"