С А Р Н Е Н С Ь К А  М І С Ь К А  Р А Д А

Р І В Н Е Н С Ь К О Ї  О Б Л А С Т І

ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р І Ш Е Н Н Я

30 квітня 2024 року                                                                                             № 288

Про схвалення Програми  підтримки спортсменів,

тренерів, спортивних команд Сарненської міської

територіальної громади на 2025-2027 роки

Керуючись Законом України «Про фізичну культуру і спорт» (зі змінами), на підставі підпункту 1 пункту «а» статті 27, статті 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет міської ради

ВИРІШИВ:

1. Схвалити Програмупідтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2025-2027 роки (далі – Програма), що додається.
  2. Управлінню культури, туризму, молоді та спорту Сарненської міської ради подати Програму на затвердження міській раді.
  3. Фінансовому управлінню Сарненськоїміської радиу бюджетіСарненськоїміської територіальної громади на відповідні роки передбачати кошти на реалізацію заходів Програми у межах наявних фінансових ресурсів.
  4. Контроль за виконанням цього рішення покласти напершого заступника міського голови Івана НАЗАРЦЯ.

Міський голова                                                                                               Руслан СЕРПЕНІНОВ

№ 288 від 30 квітня 2024 року "Про схвалення Програми  підтримки спортсменів, тренерів, спортивних команд Сарненської міської територіальної громади на 2025-2027 роки".docx

20 травня 2024
№ від 20 травня 2024 року "Про тимчасове призупинення освітнього процесу закладів дошкільної освіти Сарненської міської ради у літній період 2024 року"